Wybierz kategorie

 

Biuro rachunkowe, usługi księgowe Częstochowa :: PROFIN - 34 3610006

PROMOCJA
Telefon: PROFIN Sp. z o.o.
ul. Glogera 4/1, 42-217 Częstochowa

Telefon: 34 3610006, 602498641
Email: info@biuro-profin.pl

Ogłoszenie

Biuro rachunkowe PROFIN

  • Uproszczona księgowość
  • Pełna księgowość
  • Kadry i płace
  • Rozliczenia PIT
  • Ulgi budowlane

 

Działamy na rynku od 2005 r. w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Jesteśmy licencjonowaną firmą świadczącą kompleksową obsługę finansowo - księgową dla przedsiębiorstw polskich i zagranicznych działających lub zamierzających prowadzić działalność gospodarczą w Polsce. Nasze biuro jest młodą, rozwijającą się firmą, która stawia sobie za cel rzetelną i profesjonalną obsługę księgowo podatkową oraz kadrowo – płacową swoich klientów.

 

Usługi księgowe, które polecamy poparte są gruntownym wykształceniem kierunkowym wspólników i pracowników oraz wieloletnią praktyką. Nasz zespół posiada wykształcenie zdobyte w renomowanych szkołach wyższych oraz doświadczenie pozyskane przy prowadzeniu księgowości zarówno firm handlowych, produkcyjnych jak i usługowych.

 

Od początku działalności szczególną uwagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Z większością naszych klientów współpracujemy od początku istnienia naszej firmy do chwili obecnej, co doceniamy i z czego jesteśmy dumni.

 

Współpracujemy z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami. Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Pracujemy na najnowszych, wciąż aktualizowanych programach komputerowych, zarówno finansowo-księgowych jak i kadrowo płacowych.

 

Oferowana przez nasze biuro rachunkowe kompleksowa obsługa Państwa firmy obejmuje cały zakres prac, bez dodatkowych kosztów i po bardzo atrakcyjnych cenach. Ceny naszych usług negocjujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę rodzaj działalności, ilość dokumentów księgowych w miesiącu, zakres prac dodatkowych.

 

Nasze biuro pomoże Państwu załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy. Nasze atuty to: zaangażowanie w sprawy klientów, solidność oraz nowoczesność. Oferujemy bieżące porady i pomoc w opracowaniu pełnej dokumentacji dla potrzeb księgowości, kadr i płac oraz udzielamy objaśnień i wskazówek dotyczących kwestii podatkowych.

 

Nasze biuro posiada również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A.

Lokalizacja

Podjasnogórska, Częstochowa, Częstochowa
ul. Glogera 4/1