Rekrutacja na stanowisko doradcy ds. techniczno- handlowy

Autor Gość
Telefon: 530067044
Modyfikowane: 2019-09-11 10:47:36

Informacje

Typ umowy: Umowa o pracę
Rodzaj pracy: Pełen etat

Ogłoszenie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w dostawie materiałów technicznych posiadająca oddziały na terenie całej Polski. Aktualnie poszukujemy dla naszego klienta doradcy ds. techniczno- handlowych do oddziału w Częstochowie.

Zakres obowiązków:
- Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
- Dbałość o profesjonalny wizerunek firmy
- Przygotowywanie dokumentów sprzedażowych
- Realizowanie celów sprzedażowych

Wymagania:
- Znajomość produktów elektrycznych lub sanitarno- grzewczych
- Doświadczenie w obsłudze klienta
- Mile widziane wykształcenie techniczne, związane z branżą (np. technik elektryk)

Firma oferuje:
- Umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie stałe +premie miesięczne
- Normowany czas pracy
- Profesjonalny pakiet szkoleń
- Prywatna opieka medyczna

Pracuj z nami na dobrych warunkach! Pracownik produkcji, pracownik magazynu w Częstochowie.
Osoby do pracy fizycznej. Pracownika warsztatu: ślusarz, spawacz, mechanik.
Firma BRUK SA poszukuje kandydatów na stanowisko:  ZBROJARZ, ŚLUSARZ, BETONIARZ

Lokalizacja

Częstochowa, Powiat częstochowski, Województwo Śląskie