Mieszkania i apartamenty w Częstochowie

SUPER OFERTA
Telefon: PROINVEST
34 365 33 83,
728 343 403

Informacje

Ogłoszenie

OSIEDLE BRZOZOWE - ul. Bialska

Wyjątkowe mieszkania i apartamenty, II piętrowych budynków z windą w prestiżowej lokalizacji.

Nasza aktualna inwestycja, to etapowa budowa osiedla 4 budynków wielomieszkaniowych II. piętrowych, każdy z windą prowadzącą prosto z podziemnego garażu na poszczególne kondygnacje.
Stawiamy na komfort i kameralność. Każdy budynek to tylko 12 mieszkań o powierzchniach od 49 m2 do 159 m2 i podziemny garaż wielostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi i boksami garażowymi.
Utrzymując wysoką jakość naszych inwestycji stawiamy na technologię tradycyjną. Nasze budynki powstają z pustaków ceramicznych Porotherm 25 P+W ocieplonych warstwą styropianu. Ściany działowe pomiędzy mieszkaniami z pustaka akustycznego Porotherm AKU, a ściany działowe w mieszkaniach z cegły dziurawki.

Stolarka okienna PCV z nawiewnikami oraz szybami zespolonym z trzyszybowym szkleniem zadba o bardzo niskie zapotrzebowanie na energię cieplną.
Każde mieszkanie będzie oddzielnie opomiarowane, wyposażone w instalację elektryczną, gazową, wodociągową, kanalizacyjną, telewizyjną, internetową, telefoniczną i videodomofonową (która pozwoli również na otwieranie bramy wjazdowej na teren osiedla bez wychodzenia z mieszkania).

Projektowane elewacje, tak jak w poprzednich naszych inwestycjach, współgrają z otoczeniem. Dekoracyjne elementy elewacji wykonane zostaną z wielkoformatowych płyt gresowych Kerlite oraz aluminiowych profili w okleinie drewnianej. Zastosowanie stonowanych elementów dekoracyjnych komponuje się z podmiejskim charakterem okolicy, podkreślając jej spokojny charakter.
O komfort mieszkańców zadbaliśmy (pomimo braku takiego prawnego wymogu – budynki mają tylko dwa piętra) przewidując instalację wysokiej jakości elektrycznej windy marki OTIS.

 

PROINVEST - dla tych, którzy chcą czegoś więcej

Tel. 34 365 33 83, 728 343 403
Częstochowa, Kilińskiego 26

www.proinvest-sc.pl

 

Lokalizacja

Częstochowa, Powiat częstochowski, Województwo Śląskie
Bialska