Elegancka rezydencja na Grabówce

Cena: 1150000 Cena do negocjacji
Telefon: Centrum Nieruchomości i Finansów
Osoba do kontaktu: Ewa Borecka
tel.507090517
Modyfikowane: 2019-09-11 15:41:19

Informacje

Powierzchnia (m2): 250
Prywatnie czy jako firma: Firma

Ogłoszenie

OFERTA WARTA ZAINTERESOWANIA!!!

 

Rozległy. wygodny i bardzo funkcjonalny dom (pow. 410 m2), który można określić jako mała rezydencja, położony na ładnie zagospodarowanej działce (pow. ok. 1000 m2) przy spokojnej, lokalnej ulicy w dzielnicy Grabówka. Dojazd do nieruchomości z dwóch utwardzonych ulic, ulica dojazdowa wyłącznie do miejscowych posesji z małym wewnętrznym parkingiem, gwarantuje mieszkańcom domu ciszę i spokój. 
Budynek oddany do użytku w 2002 roku, wybudowany z ceramicznego podwójnego maksa z utwardzonym styropianem pomiędzy murami, kryty gontem bitumicznym. Ogrzewanie gazowe i na eko groszek. Okna PCV z szybami antywłamaniowymi. Budynek w całości podpiwniczony, z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku, z bramami automatycznie otwieranymi.
Budynek może być wykorzystany jako mieszkalny z prowadzoną działalnością gospodarczą (np. gabinety lekarskie) lub jako dwurodzinny. Istnieją dwa niezależne wejścia do budynku - do części mieszkalnej i gabinetowej. Część gabinetowa położona na parterze składa się z dwóch pomieszczeń, poczekalni oraz WC (może zostać przerobiona na część mieszkalną dla drugiej rodziny). 

Część zasadnicza parteru składa się z salonu połączonego z hallem, jadalnią i kuchnią (całość na zasadzie otwartej przestrzeni). Na piętrze znajduje się 5 pokoi sypialnych, 2 łazienki (z czego jedna z wejściem z jednego pokoju sypialnego). Piwnice o przeznaczeniu rekreacyjno-gospodarczym wraz z letnią kuchnią, spiżarnią i kotłownią. Strych z możliwością adaptacji na cele mieszkalne.
Budynek wykonany bardzo starannie z wysokiej jakości materiałów.
Bardzo ładnie zagospodarowana działka z rozprowadzonym centralnym podlewaniem ogrodu oraz z oświetleniem.
Zapraszamy na prezentację oferty.

Lokalizacja

Częstochowa, Powiat częstochowski, Województwo Śląskie