Sztachety metalowe - płoty, tarasy, balkony

Telefon: „MAJEROWIE”
Krzepice ul. Kościuszki 41.
Tel. 34 317 51 76,
509 280 602

Ogłoszenie

Firma Majerowie z Krzepic wprowadza do swojej oferty nowość – sztachetki metalowe.

 

Nowością w naszej ofercie są sztachetki metalowe produkowane z blachy o grubości 0,45 – 0,60 mm. Dzięki specjalnemu kształtowi i dodatkowym przeprofilowaniom są bardzo sztywne – mówi Stanisław Majer właściciel firmy. Ich zaletą jest doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne warstwą ocynku w szerokiej gamie kolorystycznej, takiej jak poliester połysk/mat, alucynk, blacha drewnopodobna.

 

Nasze sztachetki ogrodzeniowe wspaniale znoszą wszelkiego rodzaju niesprzyjające warunki pogodowe. Dzięki naturalnemu wyglądowi ogrodzenie będzie bardzo estetyczne i czyste. Sztachetki można bardzo łato utrzymać w czystości, używając zwykłego ogrodowego węża do podlewania lub spłukując ogrodzenie karcherem. Po takim prostym zabiegu płot i ogrodzenie zawsze będą wyglądać czysto i estetycznie. Ma to znaczenie zwłaszcza dla właściciel ogrodzeń, znajdujących się przy ruchliwych ulicach oraz tam, gdzie nie ma utwardzonej drogi i ogrodzenia są notorycznie brudzone i zachlapywane – zachwala swój produkt Stanisław Majer.

 

Produkt jest idealnym rozwiązaniem dla posesji, które wymagają pielęgnacji i czyszczenia ogrodzenia, jak również w ogrodach zalesionych i mających system nawadniający, które notorycznie zalewają całe ogrodzenie. Produkt polecany jest również dla mieszkańców bloków, którzy pragną zachować prywatność, stosując takie właśnie deski ogrodzeniowe jako wypełnianie balkonów. Niewątpliwą zaletą takiego ogrodzeni jest wysoka jakość jego wykonania.

 

Produkt można zobaczyć w Krzepicach w centrali „MAJEROWIE” przy ul. Kościuszki 41. Tel. 34 317 51 76, 509 280 602

Lokalizacja

Krzepice, Powiat kłobucki, Województwo Śląskie
Kościuszki 41