Dodanie ogłoszenia do gazety zajmie Ci chwilkę

Ogłoszenie wydrukujemy w Gazecie Pośrednik oraz zamieścimy na stronie pośrednik.pl

 

 

 

Ogólne zasady przyjmowania ogłoszeń do gazety

Ogłoszenia należy dodawać zgodnie z polami formularza tj. opis=>opis, telefon=>nr telefonu..., publikujemy jedynie ogłoszenia z działów zamieszczonych w menu "Dział". Opis ogłoszenia nie może przekraczać 170 znaków, każde ogłoszenie musi zostać wpisane osobno. Nie publikujemy zwrotów typu: cena do negocjacji-ustalenia-uzgodnienia, tanio, okazja, pilnie, super okazja, polecam sprzedam, kupię, zamienię (słowa te zawarte są już w działach do których dodawane jest ogłoszenie), ...itp. Ogłoszenia nie spełniające kryteriów są redagowane według zasad. W ostatecznych przypadkach ogłoszenie jest kasowane i nie ukazują się w gazecie.

Ogłoszenie ukaże się w gazecie i internecie ?

Ogłoszenia drukujemy w gazecie oraz zamieszczamy w Internecie - na stronie www.posrednik.pl. Wszystkie ogłoszenia nadane do gazety Pośrednik zamieszczone są w wydaniu drukowanym (papierowym) oraz w internecie. Internetowe e-wydanie gazety Pośrednik zawiera wszystkie ogłoszenia z wydania drukowanego.

Jaki czas ogłoszenie będzie ukazywać się w gazecie ?

Ogłoszenia bezpłatne nadawane przez formularz internetowy oraz nadawane telefonicznie zamieszczane są w jednym wydaniu gazety. Aby ogłoszenie ukazało się w kolejnym należy ponownie nadać ogłoszenie przez formularz na stronie albo telefonicznie.<br/>Możemy Ci o tym przypomnieć - zapisz się na PRZYPOMINACZ. wyślemy email z informacją o nowym wydaniu.<br/>  Istnieje możliwość nadania ogłoszenia na kilka emisji - nawet miesiąc czasu. Wysyłając ogłoszenie przez SMS (szczegóły usługi SMS) albo nadając ogłoszenie na kuponie z gazety - ilość wydań na kuponie sumuje się.

Jak można wyróżnić ogłoszenie w gazecie ?

Publikujemy w Gazecie Pośrednik ogłoszenia wyróżniające się od innych kolorem i wielkością tekstu. Ogłoszenia wyróżnione są gratis do każdego zakupionego modułu reklamowego w gazecie. Jeśli chcesz wyróżnić swoje ogłoszenie a jeszcze nie zakupiłeś reklamy zapraszamy do kontaktu - tel. 34 366 82 22, ul. Śląska 28, Częstochowa.
 

Ogłoszenia do działu Towarzyskie i matrymonialne przyjmowane są osobiście w biurze redakcji Gazety Pośrednik w Częstochwoie ul. Śląska 28.

PRACA - DAM PRACĘdodaj ogłoszenie DZIAŁ NIERUCHOMOŚCIdodaj ogłoszenie DZIAŁ USŁUGIdodaj ogłoszenie

 

 

 

Ogłoszenia na topie